Online REZERVACE

AKTUÁLNĚ : byly jsme nuceni provést výkopové práce s uložením sítí. Bohužel nás zcela nepodpořilo počasí, takže SE VELMI OMLOUVÁME za omezení provozu ZAHRADY,bláto a také odtranění horního plotu zahrady. Respektujte prosím pásky na omezení pohybu.

Ke vstupu do penzionu hlavním vchodem použijte čip, který máte na svých klíčích. Dále máte klíč od pokoje.

V přízemí penzionu můžete  použít kulečník  ZDARMA 2 žetony na den a pokoj, další žetony za poplatek 20 Kč/hra. Žetony vám vydá obsluha restaurace v provozní době (případně u snídaní). Nehrajte v době od 22 do 9 hodin. U hry musí byt vždy alespoň jedna osoba nad 12 let věku. Venku můžete neomezeně  zdarma využít ping ping, pálky najdete na polici u stolu. Zahrada volně k dispozici

V některých částech penzionu je k dispozici nové rychlejší wi-fi připojení. Udvojice250, heslo TELECOM250. 

Lednice na svých pokojích si zapnete otočením regulátoru uvnitř. Mrazál na chodně - je vyhrazen jen pro některé pokoje (dlouhodobé ubytování)

Toaletní papír a náhradní sáčky do košů najdete v horním patře na knihovně. Směsný odpad házejte do kontejneru na parkovišti, plast a sklo - tříděný odpad - igelitové velké pytle umístěné pod stodolou u velkých dřevěných vjezdových vrat (přístup zevnitř penzionu)

Infrasauna na objednávku minimálně 6 hodin předem - za poplatek

Vířivka mimo provoz.

V provozu centrální vytápění objektu teplovodními radiátory. Elektrické přímotopy jsou mimo provoz. Požadovanou teplotu je možné nastavit regulačním ventilem na radiátoru. Každý díl je +/- 1StC. Regulujte dle svých potřeb, ale prosím neplýtvejte. Větrejte intenzivně, ale krátkodobě. Nenechávejte dlouhodobě otevřená okna - děkujeme. V době od 21.30 do 7 hodin je topení v útlumu, takže centrálně dojde ke snížení teploty pro noční hodiny. Na vašich pokojích jsou umístěny wi-fi teploměry, které kontrolují vytápění objektu. Nevytahujte je z napájení.

ZÁŽITKOVÁ KARTA VYSOČINY - žádejte u obsluhy, sleva na SKIPAS (info u obsluhy) - další info zážitková karta ZDE

Pro své dotazy a požadavky  využijte pracovní dobu restaurace (případně čas snídaní) - dotazy vám zodpoví obsluha, nebo vám věci zjistí. V nutných případech kontaktujte provozovatele na tel. 776260580.

PRAVIDLA UBYTOVÁNÍ SE PSY - ZDE

Další poskytované služby ZDE

Nabídka hygienického zboží a drogerie

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.