RYCHLÁ REZERVACE

15.5. Teplotu na svých pokojích můžete regulovat nastavením radiátorů. Číslo 3 odpovídá přibližné teplotě 20St. C, každý dílek pak +1 st. nebo -1 St.  Plné teplota ve vytápěcím okruhu bude dosaženo kolem 18 hodiny. Snížení teploty pak od 22 do 6 hodin. Kdyby některý z vašich radiátorů po 18 hodině netopil, oznamte to obsluze penzionu.

Pro naší horší jazykovou vybavenost prosím ke komunikaci používejte aplikaci WhatsApp +420608928273.

Dbáme o vaše bezpečí v oblasti Covid Sars. Obsluhu pro vás zajišťuje vedoucí penzionu. Od 14.4. pro první dávce očkování. Pravidelné testování. Poslední negativní výsledek dne 15.5. 11.00 hod.

Zde jsou aktuální informace k vašemu pobytu od 10.5. Tyto se doplňují, takže doporučujeme je sledovat.

Při příjezdu jste dostali 3 klíče. 1x od vašeho pokoje, 1x od vchodu do penziou, 1x místnost pro uložení kol. Tuto místnost obsluha vždy na noc zabezpeční elektronickým zabezepečením - označeno cedulkou. Místo je 24 hodin sledováno kamerovým systémem. Servis kol můžete provádět venku, nebo i na zahradě kde je prostor pro mytí kol. Nedoporučujeme  na zahradě kola nechávat bez vašeho dohledu. Vstup do penzionu pro kola není přes hlavní dveře, ale bránou přes zahradu - kde je také prostor pro mytí kol.

Prosíme - nevstupujte v cyklistiské obuvi na dřevěné shody v chodbě penzionu. Boty si přezouvejte.

Snídaně se podávají od 8 do 9.30 hodin v restauraci penzionu. Pokud by bylo potřeba, sdělte nám vaše přání a snídaně připravíme i dříve. V 10 hodin se prostory restaurace uzavérají. Při snídaní nás můžete obsluhu požádat o kávy z nabídky - espresso, cappuccino, latte macchiato. Káva je zdarma.

Praní prádla a sušení je možné v místnosti prádelna - vpravo při východu na zahradu. Doporučený program pro pračku i pro sušičku je vyznačen šipkou. Použít můžete náš prostředek - speciální pro praní sportovního oblečení.

Na stole pokoje najdete formuláře pro přihlášení k pobytu. Prosíme o vyplnění a odevzdání 11.5. při snídani. Svou lednici zapněte otočením regulace unitř lednice.

V přízemí penzionu můžete volně použít kulečník. Žetony najdte v krabičce kolem, nebo požádejte obsluhu. Nehrajte v době od 22 do 9 hodin. Venku můžete využít ping ping, pálky najdete na polici u stolu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.