RYCHLÁ REZERVACE

Vítá vás penzion U dvojice. 

NABÍDKA RESTAURACE ZDE (klikni)

V přízemí penzionu můžete  použít kulečník. Počet her ZDARMA je omezen na 2 hry ( žetony) na pokoj/den. Žetony vám vydá obsluha restaurace v provozní době. Nehrajte v době od 22 do 9 hodin. Venku můžete neomezeně  zdarma využít ping ping, pálky najdete na polici u stolu. Zahrada volně k dispozici.

Vytápění : v topné sezoně od 1.10. je penzion vytápěn centrálně radiátory. Elektické přímotopy jsou mimo provoz. Teplotu radiátorů regulujte termostatickými ventily, když č.3 odpovídá přibližně teplotě v pokoji 21stC. Každý další dílek +, nebo - je cca +1 - 1 StC. Ve večerních hodinách je centrálně topení utlumeno. Větrejte krátce, při odchodu mimo pokoje, nezapomínejte okna otevřená (zvláště se zapomíná na podkroví). Pokud by vaše topení nehřálo ani při otevřeném ventilu, bezprostředně informujte obsluhu.

Opekání, grilování na ohni je možné na zahradě.  Ohniště na centrálním dvoře se nepoužívá  .Dřevo na podpal najdete pod stodolou, dále se snažte používat dřevo ze zahrady - roh zahrady s hromadou větví a dalšího.

Půjčení elektrokol je možné, je potřeba nahlásit předem, abychom kola připravili. Další info v sekci půjovna elektrokol.

Lednice na svých pokojích si zapnete otočením regulátoru uvnitř.

Sauna přístupná po dohodě za poplatek.

Vířivka přístupná po dohodě za poplatek. Objednání minimálně 12 hodin předem.

ZÁŽITKOVÁ KARTA VYSOČINY - žádejte u obsluhy - další info ZDE

Pro své dotazy a požadavky  využijte pracovní dobu restaurace - dotazy vám zodpoví obsluha, nebo vám věci zjistí. V nutných případech kontaktujte provozovatele na tel. 776260580.

Další poskytované služby ZDE

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.