RYCHLÁ REZERVACE

Vítá vás penzion U dvojice. 

Zde najdete informace pro celou vaší skupinu.

Vaší skupině jsou volně přístupné prostory restaurace - kam nemá přístup veřejnost. Veřejnost nemá přístup ani na vnitřní posezení penzionu (dvůr). Na noc je potřeba zamykat dveře do restaurace. V provozní době restaurace - denně 16 - 22 hodin, je otevřen bar, jinak je přístup k baru zamezen zástěnou, kterou je potřeba respektovat.

Oba naše bazény jsou v provozu. Teplotu vody najdete vždy u bazénu. Velký je vyhříván na teplotu 26 StC. Malý v případě slunečního svitu dosahuje teplotu 25-30 StC. Pokud není bazén odkrytý, požádejte obsluhu, když není obsluha k dispozici, můžete bazén odkrýt sami.

V přízemí penzionu můžete volně použít kulečník. Žetony najdte v krabičce kolem, nebo požádejte obsluhu. Venku můžete využít ping ping, pálky najdete na polici u stolu. Zahrada volně k dispozici.

Ke grilování máme k zapůjčení (100,- Kč) plynový gril, případně je možné požít ohniště na zahradě (dřevo je na zahradě). Centrální ohniště NEPOUŽÍVEJTE.

Půjčení elektrokol je možné,je potřeba nahlásit předem, abychom kola připravili. Další info v sekci půjovna elektrokol.

Vířivka v provozu během dne ZDARMA (bazénová teplota). Nepoužívejte vířivku jako koupaliště pro děti, je určena na relax a uvolnění.

Lednice na svých pokojích si zapnete otočením regulátoru uvnitř lednice.

Odpadky vynášejte do kontejneru na parkovišti, náhradní sáčky stejně jako toaletní papír najdete na knihovně v patře pokojů.

Pro své dotazy a požadavky  využijte pracovní dobu restaurace - dotazy vám zodpoví obsluha, nebo vám věci zjistí. V nutných případech kontaktujte provozovatele na tel. 776260580.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.