Online REZERVACE

Ubytování v penzionu U dvojice 

Ubytování v 5 různých mezonetových a dvou klasických pokojích s příslušenstvím, TV a kuchyňkou. Celková maximální kapacita je 25 ubytovaných osob. Jednotlivé pokoje s konkrétním popisem a fotogalerií si můžete zobrazit. Na patře pokojů je umístěna sedačka např. pro společné posezení. Naše pokoje jsou vybaveny krátkou kuchyňskou linkou, která však slouží spíše pro občerstvení, než pro celkové vaření. Na některých pokojích najdete základní hrnce a potřeby pro vaření (info na dotaz). Všechny pokoje mají vlastní lednici a mikrovlnku. Podlahy pokojů jsou tvořeny v přízemí dlažbou a patra mezonetů pak dřevěnou podlahou. Nikde nenajdete koberce ani péřové deky. 

Přehled pro maximální obsazenost penzionu

pokoj č.: lůžka cm: max. počet osob:
1 1x 140, 2x90 4
2 1x160, 2x90 4
3 1x180, 2x90 + 1x140 6
4 1x180 2
5 2x90 2
6 4x90 4
7 1x160, 1x90 3

Volnočasové aktivity pro hosty

K vlastnímu grilování, nebo opékání můžete po dohodě využít ohniště na zahradě, v některých případech také na centrálním dvoře. K zapůjčení za mírný poplatek i plynový gril.

Na oplocené zahradě najdete 2 bazény, pískoviště pro děti, posezení, lehátka k odpočinku a opalování. K relaxaci slouží infrasauna a venkovní vířivka. V těsné blízkosti penzionu (30m) je amatérské fotbalové hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal a dětské hřiště.

V některých termínech je prodloužena doba víkendového odjezdu až na neděli 17 hod. Ubytování tedy trvá až 51 hodin a  strávíte u nás opravdu celý víkend. Konkrétní termíny Vám rádi sdělíme na vyžádání. 

>> RYCHLÝ KONTAKT - napište nám <<

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting