RYCHLÁ REZERVACE

Restaurace nyní otevřena denně vždy od 16 hod. (mimo  sezónu se provozní doba upravuje).Vaříme jen omezený sortiment a množství, proto si v případě více osob zajistěte stravování v rámci polopenzí. Polopenze zajišťujeme denně dle objednávek. Pro skupiny zajišťujeme i plné penze. 

Snídaně formou bufetu. Zohledňujeme roční období, skladbu ubytovaných hostů a případně i jejich denní program. V nabídce najdete jak uzeniny a bílé pečivo, tak i jogurty, musli, cereálie a celozrnné pečivo. Z nápojů vybíráme z mnoha druhů kvalitních čajů a kávy. Nabídku dolpňují 100% ovocné džusy a neperlivá voda je samozřejmostí. A k tomu střídavě vejce v různých podobách, párky, nebo jiné teplé uzeniny. Závěrem čerstvé pečivem a nějaká sladká tečka. Snídaně jsou standardně k dispozici od 8 do 9.30 hod, kdy jsou stoly doplňovány tak, aby i "spáči" měli všeho dost.

Večeře jsou jednotné v rozsahu hlavní jídlo + dezert.  NOVĚ - lze objednat i vegetariánský typ večeře (cena 130,- Kč/osoba) např.  :

  • sabji (smažený panýr s cuketou, bramborami a rajčaty)
  • pohanka s mandlemi a rozinkami
  • slunečnicová kulička s medem


Obědy (zajišťujeme pro skupiny nad 15 osob) - jsou jednotné v rozsahu polévka + hlavní jídlo. Lze individuálně domluvit včetně kalkulace.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.