Online REZERVACE

PROVOZNÍ DOBA v části - nabídka restaurace

Vaříme jen omezený sortiment a množství, proto si v případě více osob zajistěte stravování v rámci polopenzí. Polopenze zajišťujeme denně dle objednávek. Pro skupiny zajišťujeme i plné penze. 

Snídaně formou bufetu. Zohledňujeme roční období, skladbu ubytovaných hostů a případně i jejich denní program. V nabídce jak uzeniny a bílé pečivo, tak i jogurty, musli, cereálie a celozrnné pečivo. Z nápojů několik druhů kvalitních čajů a kávy. Nabídku dolpňují 100% ovocné džusy a neperlivá voda je samozřejmostí.K tomu střídavě vejce v různých podobách, párky, nebo jiné teplé uzeniny. Závěrem čerstvé pečivo a nějaká sladká tečka. Snídaně jsou standardně k dispozici od 8 do 9.30 hod, kdy jsou stoly doplňovány tak, aby i "spáči" měli všeho dost. Snídat můžete v restauraci, na venkovním posezení kam ráno vychází slunce, nebo si snídani můžete odnést na zahradu.

Večeře jsou jednotné v rozsahu hlavní jídlo + dezert.  NOVĚ lze objednat i vegetariánský typ večeře (příplatek +30,-Kč/osoba) např.  :

  • sabji (smažený panýr s cuketou, bramborami a rajčaty)
  • pohanka s mandlemi a rozinkami
  • slunečnicová kulička s medem


Obědy (zajišťujeme pro skupiny nad 15 osob) - jsou jednotné v rozsahu polévka + hlavní jídlo. Lze individuálně domluvit včetně kalkulace.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.