Online REZERVACE

Ke vstupu do penzionu hlavním vchodem použijte čip, který máte na svých klíčích. Dále máte klíč od pokoje a pokud máte kola, tak klíč od místa pro uložení kol. Tato místnost je chráněna elektronickým zabezpečením, které aktivuje obsluha penzionu vždy v době od 22 do 7 hodin. Když budete potřebovat vstup v této době, požádejte obsluhu o otevření. 

Upoznění : v cyklistické obuvy nevstupujte na schody k pokojům.

Elektrokola dobíjejte v místnosti pro kola. ZÁKAZ dobíjení baterií elektrokol na pokojích.

Ke vstupu s kolem vždy používejte vstup brankou přes zahradu. Zde najdete také místo na mytí kol. Z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme zde kola nechávat bez dozoru.

V přízemí penzionu můžete  použít kulečník  ZDARMA 2 žetony na den a pokoj, další žetony za poplatek 20 Kč/hra. Žetony vám vydá obsluha restaurace v provozní době (případně u snídaní). Nehrajte v době od 22 do 9 hodin. U hry musí byt vždy alespoň jedna osoba nad 12 let věku. Venku můžete neomezeně  zdarma využít ping ping, pálky najdete na polici u stolu. Volte horší výbavu pro děti a zábavu, lepší výbavu pro hru. Zahrada volně k dispozici.

V některých částech penzionu je k dispozici nové rychlejší wi-fi připojení. Udvojice250, heslo TELECOM250. 

Ke hrám a zábavě, ani k umístění lehátek, nepoužívejte vnitřní dvůr penzionu. K dispozici je celá zahrada a také hřiště kolem penzionu, která jsou obecní, ale lze je volně používat.

Lednice na svých pokojích si zapnete otočením regulátoru uvnitř, mrazák na chodbě - NEPOUŽÍVÁ SE.

Toaletní papír a náhradní sáčky do košů najdete v horním patře na knihovně. Směsný odpad házejte do kontejneru na parkovišti, plast a sklo - tříděný odpad - igelitové velké pytle umístěné pod stodolou u velkých dřevěných vjezdových vrat (přístup zevnitř penzionu)

V provozu centrální vytápění objektu teplovodními radiátory. Elektrické přímotopy jsou mimo provoz. Požadovanou teplotu je možné nastavit regulačním ventilem na radiátoru. Každý díl je +/- 1StC. Regulujte dle svých potřeb, ale prosím neplýtvejte. Větrejte intenzivně, ale krátkodobě. Nenechávejte dlouhodobě otevřená okna - děkujeme. V době od 21.30 do 7 hodin je topení v útlumu, takže centrálně dojde ke snížení teploty pro noční hodiny. Na vašich pokojích jsou umístěny wi-fi teploměry, které kontrolují vytápění objektu. Nevytahujte je z napájení.

Další poskytované služby ZDE

Nabídka hygienického zboží a drogerie

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.