Online REZERVACE

Ke vstupu do penzionu hlavním vchodem použijte čip, který máte na svých klíčích. Někdy jsou dveřa nastaveny tak že jde otevřít jen zatlačením.

Váš pobyt je s plnou penzí podle předem domluveného jídelního lístku, který najdete na nástěnce. Informace snídaně (ZDE)

Lednice na svých pokojích si zapnete otočením regulátoru uvnitř, mrazák na chodbě - NEPOUŽÍVÁ SE.

Toaletní papír a náhradní sáčky do košů najdete v horním patře ve společné chodbě - na knihovně. 

V provozu centrální vytápění objektu teplovodními radiátory. Elektrické přímotopy jsou mimo provoz. Požadovanou teplotu je možné nastavit regulačním ventilem na radiátoru. Každý díl je +/- 1StC. Regulujte dle svých potřeb, ale prosím neplýtvejte. Větrejte intenzivně, ale krátkodobě. Nenechávejte dlouhodobě otevřená okna - děkujeme. V době od 21.30 do 7 hodin je topení v útlumu, takže centrálně dojde ke snížení teploty pro noční hodiny. Na vašich pokojích jsou umístěny wi-fi teploměry, které kontrolují vytápění objektu. Nevytahujte je z napájení.

Kdekoli a kdykoli můžete používat vaše pití a jídlo. K tomu však nežádejte další servis od obsluhy restaurace, vše potřebné najdete na svých pokojích.

Skupině je po celou dobu pobytu k dispozici vnitřní prostor restaurace bez přístupu dalších osob. Při večerním odchodu je potřeba vaše věci uklidit tak, aby bylo možné ráno připravit snídaně (salonek). Zamkněte dveře, které vedou  z restaurace ven. 

Při večerním posezení venku můžete využít světla tak, že přepnete vypínač nad dvěřmi, které vedou do restaurace. Při odchodu zase vraťe, jinak budou venkovní světla zbytečně svítit celou noc.

V přízemí penzionu můžete  použít kulečník  ZDARMA .Venku můžete neomezeně  zdarma využít ping pong, pálky najdete na polici u stolu.

Zahrada volně k dispozici.

Ohniště k použití na zahradě. Dřevo můžete vybrat v místech za odstavenou vířivou vanou které je otažena páskou.

Infrasauna na objednávku minimálně 12 hodin předem - za poplatek.

Venkovní vířivý bazén v provozu, nutno objednat alespoň 12 hodin předem s povinností platby. Cena nahřátí 300,- Kč, další informace u obsluhy 

ZÁŽITKOVÁ KARTA VYSOČINY - žádejte u obsluhy - další info ZDE

Pro své dotazy a požadavky  využijte pracovní dobu restaurace (případně čas snídaní) - dotazy vám zodpoví obsluha, nebo vám věci zjistí. V nutných případech kontaktujte provozovatele na tel. 776260580.

Další poskytované služby ZDE

Nabídka hygienického zboží a drogerie

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.