RYCHLÁ REZERVACE

Ubytování v 5 různých mezonetových a dvou klasických pokojích s příslušenstvím, TV a kuchyňkou. Celková maximální kapacita je 24 ubytovaných osob.Jednotlivé pokoje s konkrétním popisem a fotogalerií si můžete zobrazit. Na patře pokojů je umístěna sedačka např. pro společné posezení, lednice a mikrovlnka. Naše pokoje jsou vybaveny krátkou kuchyňskou linkou, která však slouží spíše pro občerstvení, než celkové vaření. Na některých pokojích najdete základní hrnce a potřeby pro vaření (info na dotaz). Některé pokoje mají vlastní lednici, případně také mikrovlnku (přesný popis v části - pokoje). Podlahy pokojů jsou tvořeny v přízemí dlažbou a patra mezonetů pak dřevěnou podlahou. Nikde nenajdete koberce ani péřové deky. 

Přehled pro maximální obsazenost penzionu

pokoj č. lůžka cm max.poč.osob.
1 1x 140, 2x90 4
2 1x180, 2x90 4
3 1x160, 2x90 + 1x140 6
4 1x180 2
5 2x90 2
6 4x90 4
7 2x90 2

K vlastnímu grilování, nebo opékání můžete po dohodě využít ohniště na zahradě, v některých případech také na centrálním dvoře. K zapůjčení za mírný poplatek plynový gril. Na oplocené zahradě najdete bazén, pískoviště, okrasné jezírko, posezení, lehátka k odpočinku a opalování. K relaxaci slouží infrasauna a venkovní vířivka. V těsné blízkosti penzionu (30 m) je amatérské fotbalové hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal a dětské hřiště.

V některých termínech je prodloužena doba víkendového odjezdu až na neděli 17 hod. Ubytování tedy trvá až 51 hodin a  strávíte u nás opravdu celý víkend.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.