Online REZERVACE

Pampero Aniversario  0,04 l/0,02 l                   76,- / 39,-              

je venezuelský rum, který byl na trh uveden při příležitosti 25tého výročí společnosti     Pampero v roce 1963. Tento rum zraje v dubových sudech po dobu 8 let a získal řadu ocenění, 5 x v řadě zvítězil na World Spirits Competition, tím se nemůže chlubit žádný jiný rum. Zrání v dubových sudech propůjčuje rumu nádhernou zlatavou barvu, která je doplněna intenzivní chutí hnědého cukru a kakaa s vyváženou vůní. Ve srovnání s nejkvalitnějšími koňaky a skotskými vítězí svou jemností a hloubkou.

Obsah alkoholu : 40%, původ : Venezuela

Lazy Dodo Single Estate Rum   99,-/52,- (AKTUÁLNĚ NEMÁME)

Lazy Dodo pochází z Mauricia - přesněji z Pamplemousses, okres na severozápadě ostrova. Rum se vyrábí s velkou pečlivostí a 175 let zkušeností v oblasti jedné z nejvíce fascinujících plantáží na Mauriciu. Čerstvě sklizená cukrová třtina z plantáže se přirozeně fermentuje po přesně určenou dobu. Díky odborným znalostem destilatérů je přírodní chuť cukrové třtiny a exotického ovoce zachována i ve finálním destilátu. Během procesu zrání rum získává svou zvláštní, jedinečnou chuť, zraje převážně 12 let v sudech z fancouzského dubu a sudech po bourbonu, v některých sudech byl uskladněn také sirup z cukrové třtiny.

Obsah alkoholu: 40,5%,  původ: Mauricius                

Dos Maderas 5yo + 5yo  109,-/57,-                       

Výrazný podílem sherry v chuti jedinečného rumu Dos Maderas. Rum zraje v karibiku 5 let v sudech po bourbonu, následně 5 let ve Španělsku v sudech po tom nejlepším sherry. 5 let v sudech po sherry je doba dost dlouhá na to, aby se charakter rumu z Barbadosu změnil na něco vyjímečného a nečekaného. Příjemné aroma vanilky, skořice, oříšků a marcipánu je doplněné o vůni sladkých višní, vystupujících z melasového základu. Chuť je jemná se spoustou ovoce, vanilky, ale i sladkého koření a jako třešnička trocha čokolády. Samozřejmě, ta jedinečná sladkost a chuť sherry.

Obsah alkoholu: 40%Země původu: Guayana

Pearl of Mauritius  124,- / 69,- 

Prý perla z Indického oceánu :-).The Pearl of Mauritius je nejjemnější výběr rumů, o který se postarali místní mistři lihovarníci. Blend The Pearl Of Mauritius je stejně kouzelný jako atmosféra na ostrově Mauritius. Chuť je zaoblená s tóny místního koření jako jsou vanilka, tropické ovoce, pečené ořechy a kardamon. Užijte si tenhle exkluzivní blend.  

Obsah alkoholu 42%, původ : Mauricius

Legendario Ron Aňejo 9yo    77,- / 39,-

Kubánský rum, zrající minimálně po dobu 9 let v dubových sudech po bourbonu. Výsledek této tradiční a poctivé metody je vyvážená chuť po dubu a rozinkách. Aroma rozinek, čokolády, pečených banánů, chuť jemná, sladká čokoládová s dlouhotrvajícím koncem. Aňejo 9 byl několikrát vyznamenaný jako nejlepší kubánský rum.

Obsah alkohou 40%, původ Kuba

Legendario elixir de Cuba 7 let  65,- / 35,-

Obsah alkohou 34%, původ Kuba

Diplomático  Mantuano   74,- / 39,-

Doba zrání 8 let, země původu Venezuela. Chuť: více kořeněná než by se čekalo, ale bohaté a olejnatá v textuře. Skořice a muškátový oříšek přechází do ostřejších tónů připomínající dub, karamel, měkkými toffees a náznaky vypáleného barrelu.

Diplomatico Reserva Exclusiva 12 let 94,-/48,- 

Diplomático Reserva Exclusiva je top produktem značky Diplomático. Tento rum je držitelem řady mezinárodních ocenění. Diplomático Reserva Exclusiva zraje dlouhých 12 let v sudech z bílého kanadského dubu a následně je destilován metodou "Pot Still". Venezuely společně s lidskou dovedností mají rozhodující vliv při výrobě rumu. Venezuelský rum tak má nezaměnitelný charakter, který nenaleznete na žádném jiném místě na světě. Rumy značky Diplomático garantují nejvyšší standard kvality produkce a zaručují všem konzumentům opravdu nezapomenutelný zážitek. Chuť výjimečná, v průběhu velmi příjemná vyvážená, dubová chuť a intenzivní, medový konec.

Vůně: je velmi bohatá, příjemná a uklidňující, opravdový skvost, elegantní aroma - pomerančová kůra, hnědý cukr a skořice

Obsah alkoholu: 40% Země původu : Venezuela

Božkov Republika exklusive 58,- / 32,-

Třtinový rum české výroby

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting