Online REZERVACE

Snídaně jsou připraveny v salonku restaurace vždy od 8 hodin. Přijďte nejpozději v 9.30, v 10 hodin se restaurace uzavírá.Při servírování používejte vlastní kleště (pro rodinu, nebo pokoj) . Tyto pak nevracejtek k jídlům, ale ponechte si je na svých talířích. Snídat můžete kdekoli kde se cítíte fajn (restaurace, venkovní posezení, zahrada). Nádobí nechte na místě kde snídáte (neplatí v případě zahrady). Doporučujeme snídat mimo salónek (posezení se sedačkou je pro snídaně uzavřeno). Pokud u nás máte psy apod., platí přísný zákaz jejich vstupu do salónku.

Jídelní lístek polopenze :

Čt-kuřecí řízek, br.salát + dezert

Pá-pečený karbanátek, šťouchané brambory, dezert

So-marinovaná vepř.krkovice na grilu, hranolky, dezert

Změna vyhrazena, je vždy uvedena nejpozději 24 hodin před podávaným jídlem.

Jídla se podávají v restauraci v 19 hodin, po dohodě lze někdy čas upravit.

V ceně polopenze lze jedno jídlo nahradit pizzou dle nabídky a dále je možno 1x za pobyt polopenzi zrušit - cena vám bude odečtena od další konzumace.

Je možné celou polopenzi zrušit, zaplacená částka vám bude odečtena od další konzumace. Zrušení musí být nahlášeno v den příjezdu (netýká se příjezdového jídla, toto není možné zrušit) .

Mimo polopenze lze objednat pizzu (během celé provozní doby restaurace), další info v části nabídka restaurace (ZDE)

Veškeré změny (zrušení, náhrada, výběr přílohy) je nutné nahlásit obsluze u snídaně, případně formou SMS na tel. 776260580 do 11 hodin.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.