Online REZERVACE

Komentáře

Byli jsme zde na týdenní

Byli jsme zde na týdenní letní dovolené. Všechno bylo 100%. Sympatický pan majitel i obsluha restaurace. Krásné a klidné prostředí, čistý a útulný pokoj. Mnoho zajímavých míst na výlety nedaleko. Vřele doporučujeme.

V tomto penzionu jsme byli s

V tomto penzionu jsme byli s partnerem, dcerou a naši malou čivavkou ubytovaní od minulého pondělí až do neděle. Setkali jsme se s domácí příjemnou atmosférou, doplněnou domácím skvělým jídlem, příjemným panem domácím a veselou obsluhou :-)
Nemluvě o skutečnosti, že se jedná o krásné místo, které má pro turisty mnoho nabídek spousty krásných míst :-)

Výborné zázemí pro

Výborné zázemí pro cyklistiku. Jen 7 km od Vysočina arény, kam jsme jezdili sledovat Světový pohár. Bezpečná místnost pro uložení kol, mytí i servis. Pak majitel nám s opravou i pomohl.Hospůdka příjemná, obsluha vstřícná. Zajímavé pokoje a vlastní kuchyňka.Bylo to fajn.

Moc hezké a zajímavé místo.

Moc hezké a zajímavé místo. Velmi vstřícný majitel. Spousta věcí se dá domluvit a zajistit na místě. Příjemná hospůdka. Určitě se vrátíme v létě, využít velkou oplocenou zahradu.

Výborné místo na dovolenou. V

Výborné místo na dovolenou. V penzionu jsme byli sice jen 4 dny, ale můžeme vše jen chválit, krásné prostředí, výborné zázemí - venkovní posezení, velká zahrada s ohništěm, hezké pokoje. Obsluha restaurace i pan provozovatel moc příjemní a ochotní lidé. Určitě se sem ještě vrátíme. Moc děkujeme.

V penzionu jsme byli 4 dny.

V penzionu jsme byli 4 dny. Byli jsme maximálně spokojení. Tak vstřícné a ochotné jednání pana majitele jsme snad ještě nezažili.
Mám 2 malé děti a ty nechtěly ani odjet.
Vychválit můžu také stravu. Měli jsme polopenzi. Pan majitel nám na snídani chystal takové dobroty, že i ty nejmlsnější malé jazýčky si přišly na své.
I večeře byly fantastické.
Prostě za nás velká pochvala a poklona panu majiteli!

Kdo má rád pohodu, mohu jen

Kdo má rád pohodu, mohu jen doporučit. Byli jsme zde ubytováni už podruhé, jak přes léto, tak v zimě. Máme jen dobré zkušenosti. V létě příjemné prostředí zahrady, možnost vlastního grilování, bazén, výřivka. Vzhledem k tomu, že ubytování zde využíváme hlavně při závodech ČP v biatlonu, vyhovuje nám možnost přípravy vlastní stravy. Provozovatel výborný, ochotný, moc příjemný člověk. Určitě se letos opět ukážeme. Děkujeme

Musím říct, že jsme byli

Musím říct, že jsme byli spokojeni. Pokojíčky parádní, možnost využít zasedací místnost - super pro naši skupinu. Většinu času jsme trávili zde. Děkujeme zároveň za ochotu využívat restauraci k točení piva a možnost otužování v masážní vaně i možnost grilovat. Celkově služby, které jsme dostali, byly naprosto uspokojující. Chceme se k vám zase vrátit.

Pokud jde o nějaké poznámky ke zlepšení: máte krásné kuchyně, ale chybělo nám vybavení, abychom mohli něco uvařit/ohřát. My jsme si navzájem půjčovali jednu pánvičku a hrnec.... Uvítali bychom, kdyby byla konvice na čaj, cedník, vařečka, naběračka, prkýnko, struhadlo atd. prostě úplný základ.
Zbytečně kazila dojem také velmi špinavá mikrovlnka na chodbě.

Ještě jednou díky. přejeme vám plný penzion a samé spokojené hosty a těšíme se na shledanou.

Za mikrovlnku se omlouváme,

Za mikrovlnku se omlouváme, někde nastala chyba ...a byla již odstraněna. Jinak ve vybavování kuchyní se pokračuje, nicméně jsou spíše využívány k drobnému občerstvení, proto něco chybí. Vždy se ale snažíme na požádání zapůjčit. Děkujeme za váš pobyt a váš "Novoroční ponor" do vířivky cca 2stC byl u nás premiérou :-)))

Perfektní servis S pobytem i

Perfektní servis
S pobytem i polopenzí jsme byli maximálně spokojeni, moc pěkné a klidné prostředí, velká vstřícnost k cyklistům a jejich potřebám, majitel i obsluha restaurace vynikající. Pro rodiny s dětmi je velkým přínosem možnost využívání velké zahrady s bazénem a možnost zapůjčení různých sportovních a herních potřeb. Velká spokojenost a z naší strany se určitě nejedná o poslední návštěvu.

Velice příjemný a ochotný pan

Velice příjemný a ochotný pan domácí. Super ubytování, které fotky nedokážou vystihnout ;-) Výborné snídaně, v sousedící (ale nijak nerušící) restauraci výtečná kuchyně a moc milý a vstřícný personál. Můžeme všem jenom doporučit!! :-)

Vysočina ako kraj nás naozaj

Vysočina ako kraj nás naozaj očarila, boli sme na výlete už po tretí krát. Ubytovanie bolo naozaj príjemné, veľmi sa nám páčili hlavne raňajky v súkromnom dvore na slniečku, s čerstvým horským vzduchom. Domáci bol veľmi ochotný a ústretový v starostlivosti o nás a našu pohodu ako aj v pomoci plánovať napr. trasu nášho výletu na bicykloch. Ubytovanie vrelo odporúčam. Ďakujeme

Kouzelné prostředí. Byli jsme

Kouzelné prostředí. Byli jsme překvapeni,že místo je ještě příjemnější než na prezentacích,kde se asi duše nedá zobrazit.Velmi vstřícný majitel,který kdykoli poradí. Nám dokonce opravil i kolo po malé závadě.Poradí s cyklotrasami a je vidět,že cyklistiku má v krvi.Snídaně exkluzivní ...mňam :-). K tomu během dne příjemná restaurace,které nijak neruší penzion.Byli jsme na víkend,ale jistě se vrátíme na delší pobyt.Přejeme hodně štěstí a spokojených hostů

Výborné ubytování i strava,

Výborné ubytování i strava, měli jsme objednaný celý objekt, všechno vyšlo na jedničku. Všichni byli velmi vstřícní, domluva perfektní osobně i e-mailem. Navíc krásné okolí a spousta možností k výletům. Rozhodně doporučujeme.

S ubytováním i službami jsme

S ubytováním i službami jsme byli velmi spokojeni. Můžeme jen doporučit. Vstřícný, milý personál, rodinné prostředí a krásné ubytování v klidné části Vysočiny. Moc děkujeme.

Ubytování nádherné, pokoje a

Ubytování nádherné, pokoje a společné místnosti prostorné a vybavené. Jídlo výborné. Vstřícnost personálu skvělá.

Ubytování pěkné, strava

Ubytování pěkné, strava vynikající, kouzelné prostředí, pohoda a "klid". Děkujeme.

S pobytem u Vás jsme byli

S pobytem u Vás jsme byli spokojeni. Strava výborná a dostatek, příjemní "domácí" a opravdu klidný kout Vysočiny. Děkujeme

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.