Online REZERVACE

Vítáme vás v penzionu U dvojice – pokyny, ubytovací řád

 Po příjezdu jste dostali sadu  a to klíč od pokoje a čip ke vstupu do penzionu. Pokud máte kola, tak také klíč  od místa pro kola a branky spojující vnitřní dvůr se zahradou. S koly nevstupujte přes hlavní vchod. Používejte branku a vstup přes zahradu. Vstup do penzionu není totožný se vstupem do restaurace. O další sadu klíčů lze požádat. Parkování vozidel je na našem soukromém parkovišti na příjezdu k penzionu. Parkujte vždy tak, aby byl umožněn vjezd do penzionu vraty. Ve zvláštních případech (cenné věci v autě apod.) umožňujeme na požádání parkování v objektu. V případě, že potřebujete vyjet a nejsme k dispozici, vrata si otevřete a pak samozřejmě zase uzavřete. Vcházet a odcházet z penzionu lze také brankou přes zahradu. Tato se na noc zamyká.

Současně jste také obdrželi ubytovací kartu, kterou prosíme čitelně vyplnit a odevzdat nejpozději druhý den ráno při snídaních.

V penzionu je vám k dispozici celý prostor „dvora“ mimo části pod střechou kde neparkují vozidla a který je ohraničen zástěnou. Dbejte přitom informativních cedulek. V zimním období upozorňujeme na sjíždějící sníh, nebo led ze střech, takže se nezdržujte v těchto prostorech a zvláště dbejte na to, aby se zde nepohybovaly  děti. Kouření je povoleno ve všech venkovních prostorech, využívejte popelníky, zvláště nesypte popel mezi dřevěné rošty. Ve všech vnitřních prostorách je penzion NEKUŘÁCKÝ a za porušení toho zákazu účtujeme smluvní pokutu 1000,- Kč 

V létě je volný vstup na zahradu. Zde je jezírko s bazénem, zahradní sprcha, venkovní bazén kulatý, dětské pískoviště, trampolína. Lehátka najdete na zahradě, nebo v prostoru před saunou. Vše volně k použití. Na noc uklízejte. Je možné i soukromé grilování, opékání atd. Stačí se pouze domluvit, dřevo je k dispozici za poplatek. Zahrada zahrnuje otevřené vodní plochy, proto zde NENECHÁVEJTE  DĚTI BEZ DOZORU.

Venkovní bazén umístění uvnitř jezírka má hloubku 120 cm a standardně je vyhříván na teplotu 26 stC. Je přístupný vždy, když je odkrytý, případně požádejte obluhu.

Pro kola je vyhrazena místnost se vstupem z vnitřního dvora. Tato se zamyká a na noc je zde zapínáno elektronické zabezpečení. Vchod je pod kamerovým dohledem. Pokud chcete kolo např. brzy ráno ještě před snídaní, stačí se obrátit na ubytovatele. Pro denní umístění, nebo pro přípravu kol k výletu, servisu apod. je určen zastřešený prostor od místnosti vlevo, kde najdete také nářadí k opravám a kompresor. Nabízíme pomoc i při drobných opravách, nebojte se zeptat, rádi vám poradíme a pomůžeme. Na zahradě, při výjezdu brankou je prostor pro mytí kol, jak tlakové, tak klasické. Dodržujte informační tabulku u mytí.

V penzionu je k dispozici půjčovna elektrokol. Pro další info klikni.

Za poplatek 50,- Kč nabízíme praní vašeho prádla včetně sušení. Své prádlo umístíte do pytle určeného pro odpad a tak nám ho předáte. Prádlo pereme do 24 hodin. Sportovní oblečení pereme v přípravcích pro tento druh prádla. 

Vlastní prádlo, nebo také plavky a ručníky věšte na sušák na zahradě. Nenechávejte prádlo sušit kdekoli na vnitřním dvoře penzionu.

Vytápění penzionu - teplovodní radiátory. Topení je nastaveno tak aby udržovalo příjemnou teplotu po celý den. Pokud potřebujete, lze regulovat termostatickými ventily. Při odchodu z penzionu ZAVÍREJTE OKNA – nezapomínejte na střešní okna v patrech. V případě potřeby si např. lyžařské boty můžete nechávat u topení ve vstupním prostoru penzionu.

Odpadky v průběhu pobytu vynášejte do kontejneru na parkovišti. V případě většího množství pet, nebo skleněných lahví, je ukládejte do oddělených pytlů, které jsou umístěny venku pod střechou směrem ke vstupním vratům (z vnitřního dvora). Náhradní sáčky do košů, stejně jako toaletní papír najdete na knihovně na patře. Pokud potřebujete během svého pobytu vpokojích uklidit, informujte nás. Bez vyzvání do vašich pokojů nevstupujeme, uklízíme pouze u pobytů, které jsou delší jak 6 nocí.

Jestli při vašem pobytu došlo k poškození vybavení pokoje, nebo k nějaké závadě, určitě nás informujte, ať můžeme vše dát včas do pořádku před příjezdem dalších hostů. 

V celé vnitřní  části objektu s určitým přesahem ven je k dosažení Wi-fi připojení k internetu. HESLO : Udvojice

V chodbě na vstupu najdete nástěnku s dalšími informacemi a stolek s různými letáky, které vám zde pomohou najít příležitosti pro výlety a využití volného času. Pokud vy samy najdete další možnosti, klidně zde pak nechte nové propagační materiály pro další návštěvníky.

Stravování je u nás standardně se snídaní. Snídaně ve stylu „bufetu“ jsou připraveny v době 8-9.30 hod v restauraci. V 10 hod se restaurace uzavírá. Snídat můžete v prostorách restaurace, na venkovním posezení, nebo si můžete posedět i na zahradě. V případě polopenze je večeře jednotná. Večeře se podávají v 19 hod. Zde vás požádáme o dodržení časů, protože jen tak je jídlo připraveno v odpovídající kvalitě. Časy lze někdy dohodnout a to především ve vztahu k vytíženosti penzionu. Případně vám jídlo uložíme do menuboxů a takto si jej vyzvednete.

Svou konzumaci nad rámec objednaných služeb zahrnutých v ubytovacím poukazu si můžete nechat zapisovat na číslo vašeho pokoje, nebo na jméno a uhradit až před vaším odjezdem.

Kulečník a šipky jsou pro ubytované penzionu ZDARMA. Žetony najdete na stole s letáky, nebo obdržíte u obsluhy. Dodržujte klid a nehrajte před 8 a po 22 hod. 

V penzionu je infrasauna. Rozehřátí sauny trvá cca 30 min a pobyt se pak doporučuje 1x 30-40 min. V místnosti sauny je sprcha, kterou je možno použít. Jedná se o infrasaunu a je určena pro max 2 osoby. Popis fungování infrasauny najdete v další části. Cena je 100,- Kč za 1 hod (pro 2 osoby).

K dispozici je venkovní vířivá vana. Použití si domluvte jeden den dopředu, aby se voda nahřála na správnou teplotu 37st. Cena 350,- Kč na 1 hod, každá další hodina 200 Kč.

V létě pod zastřešením najdete i stůl na stolní tenis, který můžete volně využívat. Pálky by měly být někde v dosahu, stejně jako rakety na badminton a několik míčů. Pro venkovní hry užívejte   prostory zahrady, nebo venku fotbalové, nebo nohejbalové hřiště. Nesportujte na vnitřním dvoře penzionu.

Pokud jste u nás ubytování se svými miláčky, venčení je možné na zahradě (samozřejmý je úklid exkrementů). Pokud jsou na zahradě i další ubytovaní vyžadujeme, aby psi nepobíhali volně. Vašim miláčkům je zakázán pobyt v lůžkovinách a vstup do místnosti u snídaní, kam jsou  připravovány snídaně. Pro další info klikni.

Ubytovací den končí v 11 hod, pokud nemáte na svém poukazu jiný čas odjezdu (některé víkendové pobyty jsou s prodlouženou dobou odjezdu v neděli do 17 hod.) Pokud nejsme při vašem odjezdu na blízku, klíče vhoďte do poštovní schránky.

Asi 5 dnů po vašem odjezdu odesíláme dotaz k vaší spokojenosti. Budeme velmi rádi, když nám pak věnujete pár minut a sdělíte nám váš názor na naše stránky do veřejné sekce „napsali o nás“, případně i oceníme, když např. drobné připomínky zašlete přímo na náš email info@penzionudvojice.cz. Kladná hodnocení potěší, ale pouze ta záporná a vaše připomínky mohou naše služby posunout a vylepšit.

Za společnost U dvojice s.r.o. Josef Uhlíř - tel. 776 260 580 ,    Přejeme příjemný pobyt

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.