RYCHLÁ REZERVACE

Srdečně vás vítáme ve vašem ubytování.

Zde vám budu psát informace pro to aby se vám ve vašem přechodném bytě dobře žilo.

Doba pro pobyt zdarma již uplynula.  Od 1.4. je přislíbeno ze strany státu, že bude přispívat na vaše ubytování. Proto od vás nyní nepožadujeme za vaše ubytování žádné platby. Pokud by došlo k nějaké změně, ihned vás budeme informovat.

INFORMACE : 

Vaše klíče jsou od vašeho pokoje a od skleněných dveří v přízemí uvnitř chodby. Hlavní vchodové dveře do ubytování se nezamykají. Na nástěnkách najdete kontaktí informace na mě a také další informace, jako například praní prádla. 

Lednice v objektu si zapněte dle potřeby.

V kuchyni používejte keramickou varnou desku a troubu u okna, případně u dveří (elektrická trouba součástí plynového sporáku)

V případě, že by jste chtěli použít velký gastrosporák, odstraňte varnou desku a sporák zapněte na stěně po odstrabění stříbrné přelepky.

Používejte myčku.

INFORMACE - úklid. Platí také po 1.4. Úklidový den je pondělí, nebo úterý. Dostanete lůžkoviny + ručník, které si samy povlečete na vaše postele. Požité dejte do velkých pytlů a odneste do přízemí.

Naše pracovnice provede potřebný úklid společných prostor - společenská místnost, sociální zařízení, chodba, jídelna, kuchyně (mimo nádobí). Pokoje je každý ubytovaný povinnen si uklízet sám. Doplníme také úklidové prostředky a tablety do myčky.

PRAČKA.

pračku používejte podle vaší potřeby. Potřeby pro praní prádla je potřeba si zajistit. Lůžkoviny a ručníky budeme dále prát u nás. Prádlo můžete věšet na šňůry na zahradě, později nainstalujeme sušák na prádlo. Nesušte prádlo na topení.

==================

Restaurace v penzionu U dvojice je otevřena čtvrtek - sobota od 16 hodin.

Zde najdete nabídku restaurace (klikni)

Další informace budu postupně přidávat.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.