Online REZERVACE

Use your mobile phone translator to translate into your speech.

Ke vstupu do penzionu hlavním vchodem použijte čip, který máte na svých klíčích. Dále máte klíč od pokoje a klíč od místa pro uložení kol. Tato místnost je chráněna elektronickým zabezpečením, které aktivuje obsluha penzionu vždy v době od 22 do 7 hodin. Když budete potřebovat vstup v této době, požádejte obsluhu o otevření. Není povoleno kola ukládat na vaše pokoje.

Upoznění : v cyklistické obuvy nevstupujte na schody k pokojům. Je nutné se přezouvat ve vstupní chodbě a to i když si něco zapomenete a potřebujete na váš pokoj.

Ke vstupu s kolem vždy používejte vstup brankou přes zahradu. Zde najdete také místo na mytí kol. Z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme zde kola nechávat bez dozoru.

Praní prádla je možné v místnosti prádelna (Najdete venku při vstupu na zahradu). Pračku nejlépe zapínejte na vyznačený program. Své prádlo můžete věšet na sušák na zahraně a nebo můžete použít sušičku. Také zde doporučujeme vyznačený program. Služba je zdarma. Prací prostředky musíte mít vlastní.

V průběhu dne můžete používat prostory restaurace, které jsou v tomto týdnu rezervovány pouze pro ubytované hosty. (mimo kuchyně a baru). Restaurace - pro občerstvení je pro vás v provozu čtvrtek  od 18 hodin, pátek, sobota od 16 hodin. Útratu vám zaznamenáme na váš pokoj a je možné vše zaplatit před odjezdem (hotově v Kč, nebo EUR).

Každý třetí den vám obsluha vymění ručníky a uklidí pokoj. Pokud budete během vašeho pobytu chtít vyměnit i ložní prádlo, nebo provést další úklid vašeho pokoje, informuje obsluhu, nebo pošlete informaci na WhatsApp

Kulečník v přízemí penzionu zdarma. Vhoďte žeton, zatáhněte a počkejte až se uvolní všechny hrací koule.

Toto je doporučená bezpečná cesta MTB na závodní okruh, nebo také do Nového Města na Moravě.  https://mapy.cz/s/1uxT8

Pro komunikaci s obluhou penzionu používejte překladač telefonu, můžete také použít překladač služby WhatsApp na telefon +420 608928273

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.