Restaurace - pro ubytované

Restaurace otevřena st-so vždy od 16 hod. Vaříme jen omezený sortiment a množství, proto si v případě více osob zajistěte stravování v rámci polopenzí. Polopenze zajišťujeme denně dle objednávek. Pro skupiny zajišťujeme i plné penze. 

Snídaně jsou nabízeny formou švédských stolů, kde se snažíme zohlednit roční období, skladbu ubytovaných hostů a případně i jejich denní program. V nabídce by jste tedy měli najít jak uzeniny a bílé pečivo, tak i jogurty, musli, cereálie a celozrnné pečivo. Co se týká nápojů, vybíráte z mnoha druhů kvalitních čajů, kávy,případně mléka. Pokud  je to možné, doplňujeme nabídku kvalitními ovocnými džusy. Neperlivá voda je samozřejmostí. Nepravidelně doplňují nabídku vejce v různých podobách, párky, nebo jiné teplé uzeniny. Snídaně jsou standardně k dispozici od 8 do 9.30 hod, kdy jsou stoly doplňovány tak, aby i "spáči" měli všeho dost.

Večeře jsou jednotné v rozsahu hlavní jídlo + dezert
Obědy (zajišťujeme pro skupiny nad 15 osob) - jsou jednotné v rozsahu polévka + hlavní jídlo. Lze individuálně domluvit včetně kalkulace.

Další informace týkající se jídla a pití najdete také v části - pro veřejnost.

Úvaha na téma - čas podávání jídel polopenze